strona glowna o nas oferta płyty drogowe referencje kontakt menu
Witamy we wtorek, 22 stycznia 2019
   
Zapytanie
ofertowe RPO WP
  
ul.12-go Października 20B ,39-400 Tarnobrzeg
tel 015-823-48-84 tel.fax 015-823-58-72
O nas
Historia
W 1989 roku w Polsce kończy się epoka realnego socjalizmu, systemu upaństwowionej gospodarki, systemu w którym działalność gospodarcza obywateli była skutecznie blokowana przez nakazy rządzącej partii. Nastała długo oczekiwana rzeczywistość, która dała impuls do rozwoju gospodarki wolnorynkowej. W tymże też czasie rozpoczyna się historia naszego przedsiębiorstwa, które formalnie zaczło funkcjonować w 1991 roku. Początki były skromne, park maszynowo-transportowy niewielki, oferta ograniczała się do świadczenia usług transportowo-dźwigowych. Zaangażowanie, ambicja, oraz trafne decyzje inwestycyjne spowodowały dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz dywersyfikacje oferowanych towarów i usług.

To co teraz
Aktualnie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Transdźwig" posiada dwa profesjonalne węzły betoniarskie, rozbudowany park maszynowo-sprzętowy zatrudnia pięćdziesięciu wykwalifikowanych pracownikęw, współpracuje z wieloma renomowanymi firmami. świadczymy usługi na wysokim poziomie, oferujemy towary najwyższej jakości. Zdobyte w ciągu ponad piętnastu lat pracy doświadczenie procentuje każdego nowego dnia.

Działalność społeczna
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Transdźwig" nigdy nie było obojętne na potrzeby innych, bardzo często aktywnie włączając się w społeczne akcje organizowane na terenie miasta Tarnobrzeg. Pomogliśmy : Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Stowarzyszeniu Nasz Tarnobrzeg, Domu Dziecka w Skopaniu, koszykarzom Siarki Tarnobrzeg. Aktualnie systematycznie wspieramy młodych sportowców zrzeszonych w Ludowym Zespole Sportowym "Transdźwig Stale". Pomagając innym sami stajemy się lepsi.
 


Copyright © 2014 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Transdźwig" - producent płyt drogowych.
Solidne płyty drogowe betonowe wysokiej jakości serwisy partnerskie